Bandini Chiacchiaretta Duo (Italija)

2010.02.03

Lietuvos Nacionalinė filharmonija, Vilnius, Didžioji salė, vasario 3d.

 

Giampaolo Bandini ir Cesare Chiacchiaretta gitaros ir bandoneono duetą įkūrė 2002 metais, siekdami aiškaus tikslo - pristatyti argentinietišką muziką pačių reprezentatyviausių šios šalies instrumentų žavesio bei magijos pagalba. Duetas, dėka savo betarpiškumo ir išskirtinės charizmos, kaipmat tapo ryškia figura tarptautinėje koncertinėje erdvėje. Nuolat kviečiamas stambiausių festivalių bei teatrų visame pasaulyje, duetas koncertavo Meksikoje, Rumunijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje, Kroatijoje, Rusijoje, Slovėnijoje, Turkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Argentinoje, ten susilaukdamas puikiausių kritikų ir klausytojų įvertinimų. Pagaliau charizmatiškasis duetas lankysis ir Lietuvoje, kur pristatys, kaip visada, neužmirštamą koncertinę programą.

Duetas yra atlikęs Astor Piazzolla dvigubą koncertą „Hommage e Liegi“ Paganinio Auditorijoje (Parmoje) diriguojant pačiam maestro Leo Brouwer, bei koncertavęs su žymiuoju Maskvos Virtuozų kameriniu orkestru, vadovaujamu Pavel Berman. 2004 metais Bandini – Chiacchiaretta duetas gimtojoje Italijoje buvo apdovanotas už išskirtinius meninius pasiekimus muzikoje. 2005 metais debiutavo prestižinėje Sankt Peterburgo Filharmonijos Didžiojoje salėje ir sulaukė ypatingo pripažinimo - buvo pakviesti sugrįžti su koncertais dar du metus paeiliui. O jų gebėjimas įpūsti muzikai neįtikėtinos gyvybės suvedė bedram darbui su tokiais menininkais kaip Fernando Suarez Paz, Michele Pertusi, Corrado Giuffredi, Danilo Rossi, Massimo Quarta, Enrico Bronzi, Franca Masu, Maria Estela Monti, Enrico Fagone ir kt.

Jų pirmasis CD „Hombres de Tango“ buvo parduotas daugiau kaip dešimties tūktančių vienetų tiražu, bei buvo kritikų sutiktas su didžiuliu entuziazmu. Dueto įrašus galima išgirsti visose svarbiausiose Italijos radijo ir televizijos programose, o jų neseniai vykusį koncertą Briuselyje, televizija tiesiogiai transliavo  daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. Abu dueto nariai nuolat kviečiami vesti meistriškumo kursus bei dėstyti ryškiausiose Akademijose bei Universitetuose.

http://www.bilietai.lt/


http://www.filharmonija.lt/

http://www.bandinichiacchiaretta.com/