Thibault Cauvin (Prancūzija)

2011 10 06, 19.00

 

   Piano.lt salė


Thibault Cauvin, jaunas 25 metų paryžietis, yra be jokios abejonės vienas gabiausių ir charizmatiškiausių atlikėjų tarp jaunųjų pasaulio gitaristų. Ištisus metus jis keliauja su gitara po pasaulį, lankydamas prestižinius festivalius ir koncertų sales. Jo maršrutai driekiasi tarp Niujorko ir Honkongo, Sanpaulo ir Stambulo, Londono ir Melburno, Singapūro ir Telavivo... Šis jaunasis talentas yra sugrojęs daigiau kaip tūkstantį koncertų visuose žemės kontinentuose, kur nuolat yra pripažįstamas kritikų. Jis taip pat dalyvauja gausybėje TV laidų, radijo programų, bendradarbiauja su žymiais muzikais, kompozitoriais ir simfoniniais orkestrais. Nepaisant savo jauno amžiaus, Thibault nuolat kviečiamas į prestižines konservatorijas, universitetus ir festivalius vesti meistriškumo kursus, paskaitas ar dalyvauti konkursų žiuri veikloje.


Bilietus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt

 http://www.thibaultcauvin.com/

Irina Kulikova (Rusija/Olandija)

2010.04.09

Vilniaus miesto Rotušė, Balandžio 9d.

Baltijos Gitarų Festivalis pristato vieną ryškiausių jaunosios kartos gitarisčių pasaulyje - Irina Kulikova. Laimėjusi eilę apdovanojimų prestižiniuose konkursuose, bei sulaukusi puikių įvertinimų tarptautiniuose gitaros festivaliuose, Irina stebina gitaros atlikėjus, bei muzikos mylėtojus savo interpretacijų gilumu, plačiausių muzikinių spalvų spektru bei nepriekaištinga virtuozine technika. Balandžio 9 dieną,  gitaristė Vilniaus publikai pristatys savo gebėjimą pasinerti į muzikos gelmes, kartu pakviesdama klausytoją į neužmirštamą kelionę po klasikinės gitaros muzikos pasaulį. http://www.irinakulikova.com/

Bandini Chiacchiaretta Duo (Italija)

2010.02.03

Lietuvos Nacionalinė filharmonija, Vilnius, Didžioji salė, vasario 3d.

Baltijos Gitarų Festivalis pristato didžiausią iš iki šiol buvusių koncertų ir klausytojus kviečia vasario 3d. apsilankyti Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos Didžiojoje salėje, kur jūsų lauks nepakartojamas duetas iš Italijos.

 

Giampaolo Bandini ir Cesare Chiacchiaretta gitaros ir bandoneono duetą įkūrė 2002 metais, siekdami pristatyti argentinietišką muziką pačių reprezentatyviausių šios šalies instrumentų žaveso bei magijos pagalba. Duetas, dėka savo stipraus ryšio su publika ir išskirtinės charizmos, kaipmat tapo ryškia figura tarptautinėje koncertinėje erdvėje. Nuolat kviečiamas stambiausių festivalių bei teatrų visame pasaulyje, duetas koncertavo Meksikoje, Rumunijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje, Kroatijoje, Rusijoje, Slovėnijoje, Turkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Argentinoje, ten susilaukdamas puikiausių kritikų ir klausytojų įvertinimų. Pagaliau charizmatiškasis duetas lankysis ir Lietuvoje, kur pristatys, kaip visada, neužmirštamą koncertinę programą.

http://www.bandinichiacchiaretta.com/
-2009-


Luz de Luna (Belgija)

2009.10.10


LUZ DE LUNA (Belgija) – ‘CLOSE ENCOUNTERS’

 

Luz de luna – tai belgų projektas kuriame džiazas susitinka su klasika ir gimsta  puikiai subalansuotas world, klasikinės ir džiazo muzikos mišinys, susiliejantis į vientisą ir šiltą programą.

Luz de luna
koncertai visad palieka stiprų bei įsimintiną įspūdį, o šie metai  ansambliui ypatingi – tai jubiliejiniai dešimtieji jų gyvavimo metai, taigi festivalio klausytojų laukia išskirtinė programa.

Ansamblio koncertas numatomas spalio 10 dieną, 
Taikomosios Dailės Muziejuje, Arsenalo g.3A , 18.00.


Amadeus Guitar Duo

2009.06.06 


„Amadeus Guitar Duo“ koncertas įvyks birželio 6 d., šeštadienį, 18:00 val. Europos parko Didžiojoje salėje (Europos parkas, Joneikiškių k., 15148 Vilniaus r.)

Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt arba prieš koncertą.